Haber

Yu-Gi-Oh! 2023 Dünya Şampiyonası üç heyecan verici finalle sona eriyor

Yu-Gi-Oh! 2023 Dünya Şampiyonası (WCS), 6 Ağustos Pazar günü Japonya’daki TOKYO BIG SIGHT’ta (Tokyo Uluslararası Fuar Merkezi) düzenlendi. 2019 yılından bu yana ilk kez düzenlenen turnuva, üç farklı kategoride kıyasıya mücadelelere ev sahipliği yaptı ve Dünya Şampiyonlarını belirledi.

Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) Ana Karşılaşmasında, Kuzey Amerikalı Paulie Aronson ve Peru’dan Juan Mateo Augusto, 2023 Yu-Gi-Oh! finalinde Renteria Pastor’u yendi! TCG Dünya Şampiyonu unvanını kazandı. Şampiyon, zorlu finali 2-0 kazanmak için Dragon Chain Deck’i kullandı.

Yu-Gi-Oh! DUEL BAĞLANTILARITakagi ve Yukoo arasında geçen çekişmeli maçın ardından final, Takagi’nin 3-0’lık şampiyonlukla noktalandı.

Yu-Gi-Oh! usta düello bu yıl ilk kez WCS’ye katıldı ve 3’e 3 takım maçlarıyla nefes kesici bir turnuvaya ev sahipliği yaptı. Finalde 7. Takım, keskin nişancı avcılarıyla mücadele etti. Sonuç, keskin nişancı avcılarının lehine 5-3 oldu ve Josh, QuantalThink ve Emre ilk vuruşlarını yaptı. Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Dünya Şampiyonu oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

tosya-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu