Yaşam

Aileden açıklama: Yılmaz Güney’in hayatı film mi olacak?

Yılmaz Güney’in hayatının filme konu olacağı iddialarıyla ilgili Güney ailesinden açıklama geldi. Güney’in eşi Fatoş Güney, avukatı Bişar Abdi Alinak aracılığıyla yaptığı açıklamada, ‘Yılmaz Güney’in hayatı sinema oluyor’ manşetiyle kamuoyuna açıklanan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Güney ailesinin açıklaması şöyle: “Ulusal kanallarda ve yazılı basın organlarında ‘Yılmaz Güney’in hayatı sinema oluyor’ başlığı altında çıkan ve gerçeği yansıtmayan haberlerin kamuoyuna duyurulması gereği ortaya çıktı. Yılmaz Güney’in hayatını konu alan film için yapım şirketi ile anlaşma yapılmış olup çekimlerine başlanmış olan filmin gerçeği yansıtmadığını belirtmek isteriz.

Bazı şirket veya şirketlerle anlaşma yaptığımız gerçeğini yansıtmayan haberlerle ilgili olarak hukuk departmanımız tarafından hukuki süreç başlatılacaktır. Bu nedenle tarafımızca teyit edilmeyen haberlerin prestij olmaması gerektiğini belirtmek isteriz. Yılmaz Güney sinema salonu olarak herhangi bir firma ile sözleşme yapılması halinde detayların hukuk departmanımız tarafından paylaşılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz.” (HABER MERKEZİ)

anamur-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu